ייעוץ אסטרטגי לעסקים ולחברות

חברת אמ. סי. אמ. ניהול וייעוץ עסקי בע"מ מעניקה ייעוץ עסקי אסטרטגי. הייעוץ מותאם לעסק הספציפי לאחר הבנה של צרכיו השונים. ייעוץ זה כולל בין היתר:

  • 11980836_sגיבוש חזון עסקי – החזון העסקי הוא למעשה האידאל העסקי אליו שואפת החברה. עסקים רבים מתנהלים ללא חזון עסקי המנחה אותם במהלך פעילותם, מה שמקשה עליהם להתמקד בפעילויות העסקיות הראויות והנכונות אליהם החברה צריכה לכוון.
  • אסטרטגיה עסקית – דרך הפעולה של העסק, מהותו ופעילותו על מנת להשיג את המטרות. האסטרטגיה מתייחסת לחזון ולמטרות החברה ותפרוש את הדרך להשיג אותם בתכנית פעולה מפורטת. חברתנו תסייע לכם לגבש את האסטרטגיה העסקית שלכם.
  • אסטרטגיה שיווקית – שירות או מוצר שמוצע על ידי חברה, נרכש בסופו של דבר על ידי אחרים. כדי לדעת מיהו קהל היעד, מיהם המתחרים, כיצד לתמחר את השירות או המוצר ומאפיינים נוספים הקשורים בשיווק, יש צורך באסטרטגיה שיווקית נכונה.
  • אסטרטגיה פיננסית – לכל עסק יש הכנסות ומשאבים, הוצאות והשקעות דרושות. אסטרטגיה פיננסית תקבע סדרי עדיפויות ודרכי הפעולה לאור המטרות מהאסטרטגיה הכוללת של החברה. החל בגיוס הון עצמי או זר והיחס בניהם וכלה בתכנית ההשקעות, בה יפורטו השימושים של אותו גיוס או צבירת הון בחברה.

חברת אמ. סי. אמ. ניהול וייעוץ עסקי בע"מ מלווה את הנהלת החברה בכל התהליכים, מגיבוש החזון הכולל דרך האסטרטגיה הנבחרת וכלה בפרטים הקטנים של האסטרטגיות הנגזרות בשיווק ובפיננסים. כמו כן, השירות כולל ייעוץ בנוגע לשינויים אסטרטגיים בחברה בכל אחד מהתחומים.